Viskas apie BB kremą

Viskas apie BB kremą

Idealios spalvos, švelni it šilkas ir kerinčiai lygi veido oda. Visų moterų svajonė tapo realybe kartu su „BB“ veido kremu!

BB kremas, arba Blemish Balm/Beauty balm kremas – šiandien vienas populiariausių kosmetikos produktų visame pasaulyje.

Pradinė šio produkto formulė buvo sukurta apie 1960-taisiais, Vokietijoje, kur šių kremų raminanti ir skatinanti odos regeneraciją sudėtis buvo naudojama randų gydymui po lazerinių odos operacijų. Prieš maždaug 20 metų pirmieji šiuo produktu už Vokietijos sienų „užsikrėtė“ Pietų Korėjos gyventojai – gan ilgai tai buvo išskirtinai žvaigždžių naudojama priemonė, jų grožio paslaptis. Tačiau publika netruko išsiaiškinti, kas sukuria nepamainomą odos skaistumą, ir nuo to laiko BB kremai pasiekė kosmetikos produktų viršūnes Europoje, Amerikoje, Azijoje.

BB kremus galima apibūdinti kaip daugiafunkcinį kosmetikos produktą – jis gali būti naudojamas kaip drėkinamasis kremas, makiažo pagrindas, apsauginis kremas nuo saulės, jauninanti ar balinanti priemonė, tinkanti jaunai veido odai.

Pagrindiniai produkto privalumai ir veikimo principai:

• Sukuria labai natūralų, nepadažytos odos įspūdį

• Tobulai padengia odą kaip makiažo pagrindas, bet kadangi jis nėra toks tirštas, neužkemša porų

• Veikia panašiai kaip drėkinamasis kremas su spalva, toninis kremas

• Paslepia įvairias pigmentines dėmes, spalvų nelygumus, spuogus ar kitokius odos trūkumus

• Turi gydančių savybių, minkština, lygina odą

• Skatina odos regeneraciją

• Apsaugo nuo UV spindulių (SPF filtras priklauso nuo gamintojo)

• Anti-raukšlėjimosi ir odos šviesinimo efektai (sudėtyje yra hialurono rūgšties ir antioksidantų)

Taigi, BB kremas yra viskas-viename kosmetikos ir odos priežiūros priemonė.

Kaip pasirinkti BB kremą?

Rinkitės jį kaip rinktumėtės bet kokį veido odos priežiūros produktą, ne kaip makiažo priemonę. Ar Jūsų oda sausa? Riebi? Problematiška? Ar rūpinatės odos senėjimo prevencija? Ar tiesiog norite sveiko švytėjimo? Taip pat svarbu išbandyti, patepti odą ir pažiūrėti ar konsistencija gerai skirstosi būtent ant jūsų odos – jei kremas nepadengia raukšlelių, sunkiai tepasi ar atrodo nenatūraliai, jis tiesiog netinkamas jūsų odai!

Careline Perfect care BB kremas - tai tinkamas pasirinkimas jūsų veido odai, siekiant tobulos išvaizdos greitai ir lengvai!

Dalintis:
Rašyti komentarą
Rašyk
Skambink