Maitinimas

Careline BB veido kremas su spalva LIGHT skirtas kasdieniam veido odos drėkinimui, maitinimui bei apsaugai nuo saulės (SPF 15 filtras). Greitai susigeria ir pamaitina išsausėjusią veido odą, numalšina perštėjimą, pamaitina vitaminu E ir alantoinu - odą raminančiais komponentais. Careline BB kremas yra lengvo šviesaus atspalvio, kuris sulygina veido spalvą, padeda užmaskuoti veido papilkėjimus, paraudimus. Ramina veido odą, nedirgina. Rezultatas: odos drėkinimas visai dienai ir tobulos odos išvaizda!

Pirk šį BB veido kremą su 40% nuolaida čia

€17.49

Kremas su spalva Careline BB skirtas kasdieniam veido odos drėkinimui, maitinimui ir apsaugai nuo žalingos aplinkos ir saulės spindulių žalos veido odai. Priemonė greitai susigeria ir ramina sudirgusią, paraudusią, sausėjančią veido odą. Kremas yra vidutinio atspalvio Medium, skirtas tamsesnios arba įdegusios spalvos odai, lengvai maskuoja odos nelygumus, paraudimus, greitai sudrėkina pasausėjimus ir šerpetojimus, o sudėtyje esanti alantoinas ir vitaminas E saugo odą nuo tolimesnio sausėjimo ir dirglumo, švelnina ir pamaitina odą.

Įsigykite šį BB veido kremą su 40% nolaida čia

€17.49

Dieninis veido kremas su omega rūgščių kompleksu greitai sudrėkina išsausėjusią, šerpetojančią veido odą, suteikia atgaivos ir drėgmės pojūtį. Sumažina sausumo keliamą perštėjimą, ramina veido odos sudirgimus. Sudėtyje esantis Omega rūgščių kompleksas susidaro iš trijų pagrindinių augalinių omega rūgščių 3, 6, 9 kurios aktyviai kovoja prieš odos senėjimą.

Įsigykite šią prekę su 40% nuolaida čia

€33.99
Rašyk
Skambink