• Garbanotų plaukų kremas (400 ml)

Prekės kodas: 54

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Gamintojas: Careline

Nenuplaunamas plaukų kremas garbanotiems plaukams. Į revoliucinės „10 Vital Complex“ formulės sudėtį įeina vitaminų kompleksas (B, C ir E), kurie padeda išlaikyti drėgmę, teikia elastingumo, švelnumo ir blizgesio. Plaukai bus pamaitinti, atgaivinta jų spalva, apsaugoti nuo išblukimo ir vėlimosi.

Rezultatas: Spinduliuojantys, minkšti ir lengvai sušukuojami plaukai.

€8.99

Plaukų kremas garbanotiems plaukams su 10 Vital Complex formule. Suteikia sausiems garbanotiems plaukams drėgmės jų neapsunkindamas, apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių ir žalingo aplinkos poveikio, padeda suformuoti šoklias garbanas. Priemonė nereikalauja skalavimo,  nes yra praturtinta specialiais ingridientais, kurie drėkina ir sudaro apsauginę plėvelę ant plaukų pluošto, todėl garbanos tampa minkštos, šoklios ir lengvai iššukuojamos. Kremas suteikia garbanoms elastingumo ir spindesio.

Naudojimas: nedidelį kremo kiekį užtepti ant drėgnų plaukų, geriausia prieš džiovinant natūraliai be džiovintuvo. Esant būtinybei naudoti plaukų džiovintuvą, priemonę galima tepti ant sausų plaukų, lengvai paskirstant per garbanas nedidelį priemonės kiekį. Priemonei patekus į akis, nedelsiant praskalauti su šaltu vandeniu, esant būtinybei kreiptis pas gydytoją. Produktas yra patikrintas dermatologų.

Rašyk
Skambink