Blog'as

Kaip išsirinkti tinkamą šampūną? 0
Nuo neatmenamų laikų žmonės stengiasi puoselėti savo plaukus. Tam priemonių yra daugybė, tačiau svarbiausia ir dažniausiai naudojama – šampūnas. Šampūno funkcija – paprasta: ..
Kaip išsirinkti veido kremą 0
Kas nenorėtų kuo ilgiau išlaikyti veido odą lygią ir skaisčią? Taip gera ir brandžiame amžiuje džiaugtis pažvelgus į veidrodį. Ką turėtume žinoti, kad ši svajonė taptų realybe? Kaip tinkamai pasirinkt..
Probleminė oda ir jos priežiūra 0
Probleminė, aknės nusėta oda – ne tik estetinė problema. Dažnai spuogų kamuojamas žmogus mažiau savimi pasitiki, jaučia emocinį diskomfortą. Tai itin aktualu paauglystėje, kuomet fiziniam patrauklumui..
Serumas - greitoji pagalba jūsų veido odai. 0
Vienas iš moderniausių kosmetikos gaminių yra serumai. Kas tai, kuo jie skiriasi nuo kremų? Serumas - tai odos priežiūros produktas, kuriame biologiškai aktyvių medžiagų koncentracija yra net iki ..
Viskas apie BB kremą 1
Idealios spalvos, švelni it šilkas ir kerinčiai lygi veido oda. Visų moterų svajonė tapo realybe kartu su „BB“ veido kremu! BB kremas, arba Blemish Balm/Beauty balm kremas – šiandien vienas populia..
Veido odos priežiūra 0
Grožis – tai kalba, kuria kalbama jau nuo senų senovės visame pasaulyje. Veido odos priežiūra buvo svarbi jau prieš tūkstančius metų. Senovės Egipto valdovių Nefertitės ir Kleopatros grožis kerėjo pas..
Veido odos priežiūra ir amžius 0
Oda auga ir vystosi kartu su pačiu žmogumi. Vaikystėje ji būna lygi ir švelni, jaunystėje tampa stangresnė ir riebesnė, o sulaukus brandaus amžiaus, pasidaro sausa ir plona. Odos senėjimas – normalus ..
Hialurono rūgštis 0
Odą bei poodį sudaro ląstelės ir tarpląstelinė medžiaga. Odos ląstelės yra išsidėsčiusios keliais sluoksniais, jos nuolat auga, bręsta, dalijasi ir atsinaujina. Norint suprasti odos grožio bei lygumo ..
Kolagenas 0
Kolagenas lemia odos ir kitų audinių elastingumą. Progresuojantis kolageno trūkumas – įvairių sveikatos problemų ir prastėjančios odos išvaizdos priežastis. Žodis kolagenas kilęs iš graikų kalbos: co..
Vitaminai kosmetikoje 0
Careline kremuose esantys vitaminai yra svarbūs mūsų visų odos grožiui. Plačiau apie juos: Vitaminas C – tai bene kosmetologijos mokslo atradimas. Vitaminas C skatina odos medžiagų apykaitą, stipri..
Rašyk
Skambink